תקנון האתר

אתר Medical-Care (להלן: "החברה") משמש למכירת מוצרי רפואיים בהתאם למגוון המוצרים המפורסמים בו ומשתנים מעת לעת (להלן: "המוצר").


האמור בתקנון זה בלשון זכר הוא לשם הנוחות בלבד והתקנון מתייחס לבני שני המינים באופן שווה.

 

הרכישה באמצעות האתר כפופה לתנאים המפורטים בתקנון זה. בעת רכישת מוצר ואישור ההזמנה והחיוב מסכים הלקוח כי קרא את הוראות התקנון, הבין אותן והסכים להן. התקנון מהווה חוזה מחייב בין הצדדים.

 

 

רכישה

האתר מאפשר ללקוחות קנייה נוחה, קלה ובטוחה של המוצר באמצעות האינטרנט. ניתן לרכוש את המוצר באתר בכל עת עד גמר המלאי.

 

הרכישה באתר מתבצעת אך ורק באמצעות כרטיס אשראי והעיסקה תתבצע לאחר אישורה על ידי חברת האשראי.

 

מחירי המוצרים באתר כוללים מע"מ כחוק.

 

החברה שומרת לעצמה את הזכות להפסיק את שיווק המוצר בכל עת וכן לשלול זכות רכישה באתר לפי שיקול דעתה.

 

 

החזרות וביטולים

ניתן לבטל את העיסקה באמצעות פנייה טלפונית או בדואר אלקטרוני, בהתאם לפרטי ההתקשרות המופיעים באתר.

 

ביטול עיסקה יהיה בתוקף אך ורק לאחר קבלת אישור בפקס או בדואר אלקטרוני מהאתר שמאשר את הבקשה לביטול העיסקה.

 

ביטול שאושר: במקרה בו הביטול בוצע בטרם נשלח המוצר ללקוח. הביטול יאושר בכפוף להצגת חשבונית רכישה במקרה זה יושבו מלוא התשלומים ששילם הלקוח בניכוי דמי הביטול.

 

דמי הביטול: נקבעו בחוק הגנת הצרכן כדלקמן: 5% ממחיר העיסקה או 100 ש"ח כנמוך מביניהם.
 

במקרה בו המשלוח נשלח ללקוח יידרש הלקוח להשיב את המוצר באופן עצמאי ולשאת בכל עלויות השבת המוצר. החזרת המוצר תיעשה כשהוא באריזתו המקורית בצירוף חשבונית מקורית ובתוך 14 יום מתאריך קבלת המוצר.

 

במועד השבת המוצר, ייבדק המוצר כדי לבחון האם נעשה בו שימוש או לא. היה ונעשה שימוש במוצר לא תתאפשר ההשבה. כל עלויות משלוח המוצר חזרה לחברה יחולו על הלקוח.

 

היה והמוצר חזר במצב חדש יושבו ללקוח התשלומים ששילם בניכוי דמי הביטול כפי שהוגדרו לעיל.
 

מדיניות ביטול המוצרים המפורטת לעיל תחול אך ורק ביחס למוצרים שנרכשו באתר. החברה לא תטפל בהחזרת מוצרים שנרכשו באמצעות מקור אחר. חובת הוכחת הקניה באתר תחול על הלקוח בלבד בעת הצגת חשבונית רכישה.

 

 

אספקה והובלת המוצר

החברה תדאג לאספקת המוצר ללקוח, בהתאם לכתובת המשלוח שהוקלדה על ידי הלקוח באתר בעת ביצוע הרכישה באתר.

 

אספקת המוצר תשתנה בהתאם לסוג המשלוח שהגדיר הלקוח במעמד הרכישה באתר. ימי שישי, שבת, ערבי חג וחג לא יחשבו במניין ימי העסקים. בימים אלו לא מתבצעת חלוקה.

 

אי מסירה בשל סיבה הקשורה בנמען לא תבוא במניין הימים למסירת משלוח.

 

מסירת החבילה תתבצע כשהיא סגורה באריזתה המקורית.

 

משלוח מוזל: משלוח לנקודת חלוקה באזור המגורים של הלקוח. קבלת המשלוח תתבצע בסניף הדואר. המשלוח יבוצע עד 3 ימי עסקים מיום ביצוע ההזמנה ואישורה על ידי חברת האשראי, בכפוף ללוחות הזמנים של חברת המשלוחים. עלות המשלוח: 19.90 ₪. המשלוחים מסופקים לכל הישובים בארץ.

משלוח באמצעות שליח: משלוח באמצעות שליח עד פתח הבית. המשלוח יבוצע עד 5 ימי עסקים מיום ביצוע ההזמנה ואישורה על ידי חברת האשראי, בכפוף ללוחות הזמנים של חברת המשלוחים. עלות המשלוח 30 ₪ ומסופק לכל הישובים בארץ.

אספקת המוצרים לאזורים חריגים תתבצע ככל הניתן בתוך 5 ימי עסקים. ישובים חריגים יכללו את הישובים/אזורים הבאים: יישובי רמת הגולן וגבול הצפון/יישובי המגזר
הערבי/יישובי בקעת הירדן/ישובים מעבר לקו הירוק (שטחים)/יישובי עוטף עזה/אילת/ים המלח ויישובי הערבה. ללקוחות הנמנים על ישובים אלו אנו ממליצים מראש להזמין את
המשלוח המוזל.


משלוח אקספרס: לאזורים נבחרים בגוש דן. המשלוח יתבצע בתוך 24 שעות בין השעות 09:00 – 18:00.

החברה לא תהיה אחראית לכל איחור ו/או עיכוב ו/או אי אספקה שנגרמה כתוצאה מארועים שאינם בשליטתה ו/או כוח עליון.

 

משלוח המוצר יתבצע לכתובת שנמסרה על ידי הלקוח בעת הרכישה. הזנת כתובת שגוייה ו/או בקשה של הלקוח לתקן ו/או לשנות את כתובת המשלוח תתבצע רק בחיוב עלות משלוח נוספת בהתאם לסוג המשלוח שנבחר במועד האספקה ו/או משלוח ברמת שירות גבוהה יותר.

 

אספקה בשעת חרום: בעת חרום יסופקו המשלוחים לפתח ביתו של הלקוח. הלקוח מסכים כי מסירת המשלוחים בדרך זו יראו בה כמסירה שהושלמה לשביעות רצונו המלאה.

מעקב משלוחים: יתאפשר בלחיצה על כפתור מעכב המשלוחים באתר החברה ובכפוף להזנת הפרטים הרלוונטיים.

הודעה על נזק: תתבצע עד 48 שעות ממועד קבלת המוצר. אי עמידה בתנאי זה תבטל את אחריות החברה.

אי קבלת מוצר: תתאפשר עד חודשיים ממועד ביצוע ההזמנה. אי עמידה בתנאי זה תבטל את אחריות החברה.

 

 

איסוף עצמי

באפשרות הלקוח להגיע באופן עצמאי לאסוף את המשלוח שהזמין. איסוף עצמי של המשלוח כפוף לתאום מראש עם החברה באמייל ו/או בטלפון.

 

 

שירות לקוחות

בכל שאלה או ברור לגבי המוצר ניתן לפנות אל נציגי השירות של החברה בהתאם לטלפון המופיע באתר.

 

 

אחריות ושירות

האחריות למוצר מכסה פגמים מהותיים בגוף המוצר ו/או פעולתו אשר נגרמו על ידי החברה ו/או בייצורו של המוצר. האחריות למוצרים ניתנת כדלקמן:

א.מוצר חד פעמי: עד מועד פתיחת המוצר.

ב.כל יתר המוצרים:שנה ממועד רכישתם.

 

בתקופת האחריות תספק החברה אחריות לתקינותו של המוצר. בתנאי שנעשה במוצר שימוש ראוי. האחריות תקפה רק לגבי לקוח המחזיק בידיו הוכחת קניה מקורית ורק אם הרכישה נעשתה באמצעות אתר המכירות. החברה שומרת לעצמה את הזכות לדרוש מהלקוח להוכיח כי הינו הרוכש המקורי של המוצר.

 

הסעד הבלעדי לכל מוצר פגום המכוסה במסגרת האחריות מוגבל לתיקון או החלפה של המוצר הפגום. החבות הכוללת של החברה ביחס לכל מוצר פגום לא תעלה בשום מקרה על מחיר הרכישה של המוצר הפגום.

 

אחריות החברה לא תחול במקרים בהם הפגם במוצר נגרם כתוצאה מהפעלה שגוייה ו/או שבר.

 

החברה לא תהיה אחראית לכל נזק ישיר או עקיף הנובע מהשימוש או מהשימוש השגוי במוצר לרבות כל נזק מקרי, מיוחד, עקיף תוצאתי – ככל שהחוק מתיר זאת. על הלקוח חלה האחריות וכל סיכון וחבות עבור אובדן, נזק וחבלה לגופו ו/או רכושו ו/או לרכושם ו/או לגופם של צדדים שלישיים, הנובעים מהשימוש ו/או אי השימוש במוצר, למעט במקרים בהם נקבע כי הנזק האמור נגרם עקב רשלנותה הבלעדית של החברה.

 

האחריות תופעל אוטומטית עם קבלת המוצר, ותחול בהתאם לקבוע ולתנאים שצויינו לעיל ובכפוף להצגת הוכחת רכישה.

 

 

אבטחת מידע ופרטיות

החברה כמו גם חברות אחיות וגורמי משנה הפועלים מטעמה ובהתאם לאותם סטנדרטים, רשאים להשתמש במידע המופיע ו/או שנמסר על ידי הלקוח. מידע אישי זה לא יחשף ולא ייעשה בו שימוש למטרות שיווקיות ללא רשות.

 

החברה נוקטת באמצעי זהירות מקובלים על מנת לשמור, ככל האפשר, על סודיות המידע. במקרים שאינם בשליטת החברה ו/או הנובעים מכוח עליון, לא תהא החברה אחראית לכל נזק, ישיר או עקיף, מכל סוג שהוא שייגרם ללקוח, גם במקרה בו המידע יאבד ו/או יעשה בו שימוש.

 

החברה מתחייבת שלא לעשות שימוש במידע המסופק לה על ידי הקונים אלא על מנת לאפשר את הרכישה באתר ובהתאם לכל דין.

 

כפתור שלח הזמנה יש בו משום הסכמה לחברה ו/או מי מטעמה לעשותת שימוש במידע אישי זה על מנת לספק מידע על המוצרים וכל מידע נוסף שיידרש באמצעות אימייל או כל אמצעי תקשורת אחר. באישור זה ניתן יהיה להשתמש למטרות סקר שוק. באם תרצה להסיר את פרטייך האישיים הנך נדרש לשלוח בקשה מפורשת להסרה למייל

info@medical-care.co.ilקניין רוחני

כל זכויות הקיניין הרוחני באתר זה הינן רכושה הבלעדי של החברה. אין להעתיק, לשכפל, להפיץ, לפרסם או להשתמש בכל דרך אחרת במידע כלשהו מאתר זה, אלא אם ניתנה לכך הסכמה מראש ובכתב מטעם החברה.

 

 

דין וסמכות שיפוט

תקון זה הוא הסכם מחייב בין החברה ללקוח. פרשנותו ואכיפתו של תקנון זה ו/או כל פעולה הנובעת ממנו יעשו בהתאם לדין הישראלי בלבד ולבית המשפט.